VIII Ogólnopolski Miting Pływacki odbył się  23.11.2019 Tarnowskich Górach. Były to kolejne zawody sezonu 22-osobowej ekipy klubu Piątka, która zdobyła trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej.

W Mitingu startowało 28 klubów z całej Polski,nasz dorobek medalowy to 11 złotych 16 srebrnych oraz 11 brązowych medali.
Nikiel Natalia srebro 100grzb brąz 50 grzb,
Po jednym brązowym medalu zdobyli Moskwa Kacper 100 klas oraz Juraś Marcin 50 grzb.
Sztafeta mieszana 4 x 100  stylem zmiennym  w składzie: Basaez Claudio, Kempa Kinga, Pilecka Zuzanna, Dusza Maciej zdobyła medal srebrny.

W sztafecie 4 x 100 m stylem dowolnym na podium stanęły 2 nasze zespoły, srebro wywalczyła ekipa: Basaez Claudio, Pawlica Mateusz, Wiernicka Julia, Pilecka Zuzanna, a brąz zespół sztafetowy: Kempa Kinga, Smiczek Julia, Juraś Marcin i Dusza Maciej.

Klasyfikacja  najlepszych zawodniczek i zawodników w kategorii 14 lat to zwycięstwo Kingi Kempy  i Claudio Basaeza, wśród dziewcząt na miejscu trzecim uplasowała się Matylda Tuszyńska,
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów.