Rozgrywany w Cieszynie Międzynarodowy Miting Pływacki z udziałem ekip z Polski ,Słowacji  oraz Czech to kolejny sukces naszej szkoły oraz trenujących w niej na co dzień zawodników klubu sportowego „Piątka”.
Z 30 ekip pływackich które brały udział w zawodach nasi zawodnicy wygrali klasyfikację medalową  zdobywając 8 złotych 3 srebrne oraz 3 brązowe medale.
Zawodniczka Kinga Kempa wygrywając trzy  konkurencje 50/100 m  stylem grzbietowym oraz 100 m stylem dowolnym na 50 m stylem dowolnym była druga, została najlepszą zawodniczką   kategorii 14/15 lat.
Podobnym sukcesem może się pochwalić również Julia Wiernicka najlepsza zawodniczka wśród dziewcząt młodszych 12/13 lat która wygrała konkurencje 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem dowolnym.
Podczas zawodów rozgrywane były na dystansie  50 m stylem dowolnym  wyścigi Skin Race  do których kwalifikuje się 6 najlepszych zawodników eliminacji .Wyścigi finałowe Skin Race odbywają się systemem: pierwszy wyścig 6 zawodników, przerwa 2,5 minuty, drugi wyścig 4 zawodników, przerwa 2,5 minuty, trzeci wyścig 2 zawodników.   Obie nasze w/w zawodniczki Julia i Kinga uległy dopiero w finale zdobywając II miejsce.
Claudio Basaez był dwukrotnie pierwszy 50/100 m stylem grzbietowym na obu tych dystansach ustanowił rekord mitingu oraz dwukrotnie trzeci na 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem dowolnym.
Złoty medal padł  łupem Macieja Duszy który wygrał 50 m stylem grzbietowym.
Na  drugim miejscu podium stanęła Julia Smiczek w konkurencji  50 m stylem motylkowym,  a w wyścigu na tym samym dystansie ale stylem grzbietowym była trzecia