ISM Cieszyn – 22.02.2020

Rozgrywany w Cieszynie Międzynarodowy Miting Pływacki z udziałem ekip z Polski ,Słowacji  oraz Czech to kolejny sukces naszej szkoły oraz trenujących w niej na co dzień zawodników klubu sportowego „Piątka”.
Z 30 ekip pływackich które brały udział w zawodach nasi zawodnicy wygrali klasyfikację medalową  zdobywając 8 złotych 3 srebrne oraz 3 brązowe medale.
Zawodniczka Kinga Kempa wygrywając trzy  konkurencje 50/100 m  stylem grzbietowym oraz 100 m stylem dowolnym na 50 m stylem dowolnym była druga, została najlepszą zawodniczką   kategorii 14/15 lat.
Podobnym sukcesem może się pochwalić również Julia Wiernicka najlepsza zawodniczka wśród dziewcząt młodszych 12/13 lat która wygrała konkurencje 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem dowolnym.
Podczas zawodów rozgrywane były na dystansie  50 m stylem dowolnym  wyścigi Skin Race  do których kwalifikuje się 6 najlepszych zawodników eliminacji .Wyścigi finałowe Skin Race odbywają się systemem: pierwszy wyścig 6 zawodników, przerwa 2,5 minuty, drugi wyścig 4 zawodników, przerwa 2,5 minuty, trzeci wyścig 2 zawodników.   Obie nasze w/w zawodniczki Julia i Kinga uległy dopiero w finale zdobywając II miejsce.
Claudio Basaez był dwukrotnie pierwszy 50/100 m stylem grzbietowym na obu tych dystansach ustanowił rekord mitingu oraz dwukrotnie trzeci na 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem dowolnym.
Złoty medal padł  łupem Macieja Duszy który wygrał 50 m stylem grzbietowym.
Na  drugim miejscu podium stanęła Julia Smiczek w konkurencji  50 m stylem motylkowym,  a w wyścigu na tym samym dystansie ale stylem grzbietowym była trzecia

Liga Klubów Śląskich rocznika 2009 – 2 runda

19 lutego w Radlinie rozegrana została druga runda Ligi Klubów Śląskich zawodników rocznika 2009. Reprezentanci KS Piątka Chorzów wywalczyli
Na 3. miejscu stanęła sztafeta 8x50m dowolnym mix w składzie: Koj Julia, Bartoszewski Adam, Bas Hanna, Szczepanek Tymoteusz, Matyjaszczyk Zuzanna, Brocki Jan, Rączka Weronika, Franke Tymoteusz oraz sztafeta 4x50m stylem dowolnym chłopców w składzie: Franke Tymoteusz, Świderski Adam, Brocki Jan, Szczepanek Tymoteusz.
W rywalizacji sztafet dziewcząt na 4x50m stylem dowolnym 5. miejsce wywalczyły Nowak Julia, Matyjaszczyk Zuzanna, Rączka Weronika, Bas Hanna.
Miejsce w dziesiątce zawodów wywalczył jeszcze , Szczepanek Tymoteusz na 50m stylem motylkowym – 10. miejsce. Dla klubu także zdobyli punkty Jan Brocki, Weronika Rączka oraz Tymoteusz Matyjaszczyk
Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe.
Po 2 rundzie zajmujemy 8. miejsce na 31 sklasyfikowanych klubów.

II runda Ligi Klubów Śląskich rocznika 2006 i starsi.

W dniu 18-02-2020 r. odbyła się na Basenie Olimpijczyk w Gliwicach II runda Ligi Klubów Śląskich rocznika 2006 i starszych.
W zawodach udział wzięli zawodnicy z rocznika 2006 oraz 2005. W obu kategoriach wiekowych prowadzimy po drugiej rundzie utrzymując dużą przewagą z pierwszej rundy nad drugim zespołem, dzięki bardzo dobrej postawie wszystkich zawodników. Szczególne słowa uznania dla zawodników z rocznika 2006, którzy przed samymi zawodami zostali zdziesiątkowani przez chorobę, jednak mimo wszystko, mimo złego samopoczucia, dolegliwości bólowych, choroby nie złożyli broni, pojechali na zawody i nie tylko stanęli na starcie, ale i osiągnęli fantastyczne wyniki jako drużyna, pokazując tym samym ogromną determinację, wolę walki i siłę charakteru.

W sumie zdobyliśmy aż 18 medali: 6 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych medali.
Złoto zdobyli w kategorii 15 lat:
dwukrotnie Kempa Kinga na dystansach: 50m stylem grzbietowym oraz 100m zmiennym,
oraz Idzikowska Iga – na dystansie 100m stylem klasycznym,
a także sztafeta:
Mieszana, 8 x 50m stylem dowolnym w składzie: Tuszyńska Matylda, Młyńczyk Jakub, Idzikowska Iga, Bugla Paweł, Smiczek Julia, Basaez Claudio, Kempa Kinga, Pawlica Mateusz
w kategorii 14-latków:
Szpoton Natalia na dystansie – 100m stylem zmiennym
oraz sztafeta Mieszana, 8 x 50m stylem dowolnym w składzie: Bezak Dominika, Juraś Marcin, Purchałka Amelia, Juraś Mateusz, Szpoton Natalia, Dziurski Przemysław, Pilecka Zuzanna, Porwik Kacper.
Srebrne medale wywalczyli w kategorii:
15 lat – na 50m stylem grzbietowym Tuszyńska Matylda oraz Basaez Claudio,
a także sztafeta Kobiet, 4 x 50m stylem zmiennym w składzie: Rus Maria, Wrzyciel Paulina, Nowak Julia, Krzysińska Natalia,
14 lat – Pilecka Zuzanna na 100m stylem zmiennym oraz Porwik Kacper na 400m stylem dowolnym,
sztafety:
Kobiet, 4 x 50m stylem zmiennym w składzie: Nikiel Natalia (grzbiet), Pilecka Zuzanna (klasyk), Szpoton Natalia (motyl), Bezak Dominika (dowolny),
Mężczyzn, 4 x 50m stylem zmiennym w składzie: Dziurski Przemysław (grzbiet), Porwik Kacper
(klasyk), Juraś Mateusz (motyl), Juraś Marcin (dowolny)
Brązowe medale w kategorii 15-latków zdobyli:
Smiczek Julia oraz Basaez Claudio – na 400m stylem dowolnym, Tuszyńska Matylda na 100 m. stylem motylkowym, oraz sztafeta Mieszana, 8x50m stylem dowolnym w składzie: Rus Maria, Świtała Artur, Wrzyciel Paulina, Stępień Krzysztof, Nowak Julia, Bednorz Marek, Krzysińska Natalia, Zaczkowski Patryk,
w kategorii 14 lat:
Pilecka Zuzanna na 100m stylem klasycznym
Podobnie jak w pierwszej rundzie rozgrywana była również po raz kolejny konkurencja specjalna w kategorii OPEN czyli 25m NN pod wodą + 25m dowolny i podobnie jak kilka miesięcy wcześniej zwyciężyła w niej Kempa Kinga, a tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się Tuszyńska Matylda
Tuż za podium, na 4 miejscu znaleźli się:
Dziurski Przemysław 14 lat 50m grzbietowy oraz Szpoton Natalia 14 lat 100m klasycznym
Wysokie miejsca w pierwszej 10 zajęli także:
w kategorii 15-latków:
Idzikowska Iga, 5 miejsce, 100m stylem zmiennym,
Pawlica Mateusz, 6 miejsce, 400m stylem dowolnym,
Rus Maria, 9 miejsce, 50m stylem grzbietowym,
Smiczek Julia, 6 miejsce, 100m stylem motylkowym,
Wrzyciel Paulina, 6 miejsce, 100m stylem klasycznym
w kategorii 14-latków:
Bezak Dominika, 7 miejsce, 50m stylem grzbietowym,
Juraś Marcin, 8 miejsce, 50m stylem grzbietowym,
Juraś Mateusz, 9 miejsce, 100m stylem motylkowym,
Nikiel Natalia, 10 miejsce, 50m stylem grzbietowym,
Porwik Kacper, 6 miejsce, 100m stylem klasycznym,
Purchałka Amelia, 5 miejsce, 100m stylem motylkowym oraz 9 miejsce, 400m stylem dowolnym,
Szczembara Kinga, 7 miejsce, 100m stylem motylkowym.

Brawa dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie, a także ich trenerów: Małgorzaty Myrcik, Grażyny Błaszczak, Sławomira Pąchalskiego oraz Mateusza Tosty.

Kolejna edycja Ligi Klubów Śląskich odbędzie się w Gliwicach w marcu, tym razem po raz pierwszy na długim basenie 50 metrowym.

LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2007 I 2010

W minionym tygodniu rywalizowaliśmy w drugiej rundzie Ligi Klubów Śląskich rocznika 2007 oraz 2010.

12 lutego w Gliwicach w rywalizacji 13latków miejsce 1. wywalczyła Julia Wiernicka w konkurencji 100m stylem dowolnym.
Miejsca w pierwszej 10tce zawodów wywalczyli:
– dwukrotnie Maciej Dusza – 7. na 100m stylem grzbietowym oraz 9. na 200m stylem zmiennym,
– Julia Wiernicka – 4. na 200m stylem zmiennym,
– sztafeta 8x50m stylem dowolnym – 9. miejsce,
– sztafeta chłopców 4x50m stylem zmiennym – 10. miejsce.

14 lutego w Dąbrowie Górniczej znakomicie spisali się zawodnicy z rocznika 2010 z klasy 3a i 4a, którzy kolejny raz wywalczyli 2 miejsce w sztafecie 8x50m stylem dowolnym w składzie: Gazda Laura, Urban Bruno, Pieloch Oliwia, Rubiś Jakub, Moj Karolina, Gajewski Bartosz, Ogórek Zofia, Witulski Piotr.

Wysokie miejsca w pierwszej 10tce zawodów zajmowali:
– Gazda Laura – 7. na 50m stylem klasycznym,
– Gajewski Bartosz – 6. na 50m stylem grzbietowym oraz 9. na 50m stylem klasycznym,
– Urban Bruno – 7. na 50m stylem grzbietowym.

W rywalizacji sztafet 4x50m stylem dowolnym zajęliśmy miejsca:
-dziewczyny: 5. miejsce (Pieloch, Gazda, Ogórek, Moj) oraz 12. miejsce (Gaweł, Kapica, Cebula, Kilka),
– chłopcy: 5. miejsce (Sielski, Gajewski, Urban, Witulski) oraz 13. miejsce (Rubiś, Moskwa, Plisak, Suchanek).

PUCHAR SILESIA 7-9 LUTY 2020

W dniu dzisiejszym zakończyły się trzydniowe, trwające od piątku 07-02-2020 roku, zmagania na największej imprezie w województwie śląskim Pucharze SILESIA , rok rocznie organizowanej na Katowickim AWF. Była to X Jubileuszowa edycja tych zawodów, na starcie której stanęło ponad 600 zawodników z klubów z całej Polski, byli również zawodnicy z Czech. Rywalizacja toczyła się zarówno w kategoriach wiekowych, jak i OPEN. Rozgrywane były eliminacje, w których zawodnicy byli nagradzani dyplomami oraz medalami w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także kategorii łącznej, a także finały, w których udział brało 6 najlepszych zawodników w danej konkurencji w kategorii OPEN. Nasz Klub reprezentowało 20 zawodników z roczników 2008, 2007, 2006 oraz 2005.

W kategorii 13-14 lat nasi zawodnicy zdobyli 6 medali: 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej, natomiast w kategorii 15-16 lat – 8 medali: 6 złotych  i 2 brązowe co dało zwycięstwo w tej klasyfikacji.

Najwięcej medali – 9 , zdobyła Kinga Kempa (2005) – 5 złotych  , 3 srebrne  i 1 brązowy . W eliminacjach czterokrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium w konkurencjach 50 m. i 100 m. stylem grzbietowym, 50 m. stylem motylkowym oraz 100 m. stylem zmiennym w swojej kategorii wiekowej 15-16 lat. Za starty w eliminacjach Kinga zdobyła także medale w kategorii OPEN: złoty na 100 m. stylem zmiennym, srebrny w konkurencji 50 m. stylem grzbietowym oraz brązowy na 50 m. stylem motylkowym. Uzyskane wyniki z eliminacji dały Kindze awans do czterech finałów, gdzie dwukrotnie stawała na drugim stopniu podium na 50 m. stylem grzbietowym oraz 50 m. stylem motylkowym, w finale na 100 m stylem grzbietowym zajęła ostatecznie 4 miejsce , natomiast na 100 m. stylem zmiennym 5 miejsce. Warto dodać, że Kinga kilkukrotnie uzyskała czas lepszy od rekordu „Pucharu Silesia”.

W kategorii 15-16 lat medale zdobyły również:

Idzikowska Iga (2005) – 2 złote medale na dystansach 50 i 100 m. stylem klasycznym. Iga uzyskała również awans do finałów na obydwu dystansach, gdzie ostatecznie uplasowała się na 5 miejscu 

Smiczek Julia (2005) – brązowy medal w konkurencji 400 m. stylem dowolnym 

Tuszyńska Matylda (2005) – brązowy medal na 100 m. stylem grzbietowym 

Bardzo dobrze spisali się również zawodnicy z rocznika 2006 którzy zdobyli złoty medal  w sztafecie mieszanej 8×50 m. stylem dowolnym w składzie: Nikiel Natalia, Warwas Grzegorz, Purchałka Amelia, Juraś Marcin, Pilecka Zuzanna, Juraś Mateusz, Szpoton Natalia, Porwik Kacper i po raz kolejny udowodnili, że jako drużyna są ogromnie mocni.

Indywidualnie w kategorii 13-14 lat medale zdobyli:

Dziurski Przemysław – złoty medal  na 100 m. stylem grzbietowym 

Pilecka Zuzanna – srebrny  na 100 m. stylem klasycznym 

Porwik Kacper – srebrny medal  na 400 m. stylem dowolnym oraz brązowy  na 100 m. stylem klasycznym 

Purchałka Amelia – brązowy na 400 m. stylem dowolnym 

Najbardziej pechowe i nielubiane miejsca tuż za podium zajęli:
Tuszyńska Matylda – trzykrotnie czwarta na dystansach: 400 m. stylem dowolnym, 50 m. stylem grzbietowym oraz 50 m. stylem motylkowym.

Dziurski Przemysław – na 50 m. stylem grzbietowym.

Pilecka Zuzanna – trzykrotnie czwarte miejsce na dystansach 50 i 100 m. stylem dowolnym oraz 50 m. stylem klasycznym.

Porwik Kacper – na 200 m. stylem dowolnym.

Warwas Grzegorz – na 100 m. stylem grzbietowym.

Na wielkie brawa  zasługują nie tylko medaliści, ale także wszyscy startujący zawodnicy. Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanych startów, osiągniętych wyników i poprawionych rekordów życiowych

Ogromne gratulacje także dla trenerów: Małgorzaty Myrcik, Sławomira Pąchalskiego, Grażyny Błaszczak, Mateusza Tosty, Mateusza Niegota.

20 medali Mistrzostw Śląska 13 latków 4 medale 12 latków

W dniach 16-17.12.2019 r. w Gliwicach na basenie Olimpijczyk odbyły się Mistrzostwa Śląska rocznika 2006 i 2007. Podczas trwających przez 2 dni zmagań pływaków 13 i 12 letnich zdobyliśmy: w kategorii 12-latków – 4 srebrne medale, natomiast w klasyfikacji 13-latków, aż 20 medali (zdecydowanie najwięcej spośród wszystkich klubów): 5 złotych, 8 srebrnych i 7 brązowych, tj. aż o 6 więcej niż na Mistrzostwach Śląska w czerwcu br.

w kategorii 13-latków

Indywidualnie Mistrzynią Śląska została dwukrotnie NATALIA SZPOTON – na 100 i 200 m. stylem zmiennym, która jednocześnie zdobyła medal brązowy na 200 m. stylem klasycznym

oraz ZUZANNA PILECKA na dystansie 100 m. stylem dowolnym, która została również trzykrotnie wicemistrzynią Śląska, zdobywając srebrne medale na dystansach 100 i 200 m. stylem klasycznym, oraz 100 m. stylem zmiennym.

Mistrzem Śląska został również KACPER PORWIK, na dystansie 800 m. stylem dowolnym, a na połowie krótszym dystansie Kacper zajął drugie miejsce i zdobył srebro przegrywając złoto zaledwie o 0,08 sek

Na podium stanęli również: AMELIA PURCHAŁKA, która zdobyła srebrny medal na dystansie 800 m. stylem dowolnym oraz dwa brązowe medale na dystansach 200 i 400 m. stylem dowolnym.

PRZEMYSŁAW DZIURSKI zdobył dwa srebrne medale na dystansach 100 i 200 m. stylem grzbietowym.

NATALIA NIKIEL – zdobyła medal srebrny w konkurencji 200 m. stylem grzbietowym oraz medal brązowy w konkurencji 800 m. stylem dowolnym.

DOMINIKA BEZAK wywalczyła brązowy medal na dystansie 100 m. stylem dowolnym.

W konkurencji sztafet: Na najwyższym stopniu podium stanęła nasza sztafeta dziewcząt: 4×100 m. stylem dowolnym w składzie: DOMINIKA BEZAK, NATALIA SZPOTON, NATALIA NIKIEL oraz ZUZANNA PILECKA.

Dwa brązowe medale wywalczyła sztafeta chłopców 4×100 m. stylem dowolnym w składzie: MARCIN JURAŚ, MATEUSZ JURAŚ, KACPER PORWIK oraz PRZEMYSŁAW DZIURSKI

4×100 m. stylem zmiennym w składzie: PRZEMYSŁAW DZIURSKI (grzbiet), KACPER PORWIK (klasyk), GRZEGORZ WARWAS (motyl), MATEUSZ JURAŚ  (dowolny)

Najbardziej nielubiane przez zawodników miejsce 4 tuż za podium zajęli:

MARCIN JURAŚ – na 400 m. stylem dow, MATEUSZ JURAŚ – na 200 m. stylem dow

NATALIA SZPOTON – na 100 m. stylem klas oraz KACPER PORWIK – na 200 m. stylem klas

w kategorii 12-latków Czterokrotnie srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Śląska zdobyła JULIA WIERNICKA na dystansach: 100, 200, 400 i 800 m. stylem dowolnym

Czwarte miejsce tuż za podium zajął trzykrotnie PAWEŁ COPA – na dystansach 200 i 400 m. stylem dowolnym oraz 100 m. stylem motylkowym Niewiele do brązowego medalu zabrakło również sztafecie chłopców 4×100 m. stylem zmiennym w składzie: MACIEJ DUSZA (grzbiet), KACPER MOSKWA (klasyk), PAWEŁ COPA (motyl) oraz MATEUSZ KRASKA (dowolny).

Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanych startów, osiągniętych wyników i poprawionych rekordów życiowych, wielkie brawa.

Trenerami zawodników są: Sławomir Pąchalski, Mateusz Niegot, Grażyna Błaszczak, Mateusz Tosta, Małgorzata Myrcik – gratulacje

Wspaniałe Mistrzostwa Polski 14 latków

Mamy trzy medale i Rekord Polski.

Złoto po wspaniałej walce zdobyła na dystansie 50 m stylem grzbietowym bijąc jednocześnie REKORD POLSKI 14 i 15 latków KINGA KEMPA. Na dystansie 100 m stylem grzbietowym Kinga wywalczyła srebrny medal.

Sztafeta dziewcząt płynąca w składzie grzb Matylda Tuszyńska, klas Iga Idzikowska, mot Kinga Kempa, dow Julia Smiczek wywalczyły brązowy medal.

Wspaniałe dziewczyny

W finałach A pływały: Kinga Kempa IV 200m stylem grzbietowym, Iga Idzikowska V 200m stylem klasycznym, Matylda Tuszyńska 50m stylem grzbietowym

W finałach B: Iga Idzikowska V 100m, 50stylem klasycznym, Matylda Tuszyńska 100m, 200 stylem grzbietowym Julia Smiczek 50,100 stylem grzbietowym oraz Basaez Claudio 200m stylem motylkowym

Przywitanie medalistek Mistrzostw Polski 13 letnich

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych sukcesów oraz ich trenerom Małgorzacie Myrcik oraz Sławkowi Pąchalskiemu

Międzynarodowe zawody pływackie

Trzeciego grudnia 2019 na pływalni Szkoły Podstawowej nr 5 w Chorzowie odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie. Swoją obecnością zaszczyciły nas ekipy z Węgier i Ukrainy oraz reprezentanci chorzowski klubów KS Piątka Chorzów i KP Sukces Chorzów. W sumie na słupkach startowych stanęło 146 zawodników. Pływacy konkurowali na dystansach 50 metrów stylem: klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym dla roczników 2010, 2009, 2008, 2007 oraz na dystansach 100 metrów stylem: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i zmiennym dla roczników 2006 i 2005. Rozegrano także konkurencję sztafetową 4×50 metrów stylem dowolnym. W konkurencjach indywidualnych przyznawano medale natomiast w konkurencjach sztafetowych, puchary. Podczas zawodów po raz pierwszy wykorzystano, nowo zakupiony, półautomatyczny system pomiaru czasu, co zdecydowanie usprawniło przebieg zawodów oraz uatrakcyjniło rywalizację podczas zawodów.

Mistrzostwa Śląska 10 latków

29 listopada w Dąbrowie Górniczej wystartowały najmłodsze dzieci w Mistrzostwach Śląska.

Nasza męska sztafeta wywalczyła brązowe medale na dystansie 4* 50m stylem zmiennym. Chłopcy płynęli w składzie: grzb Patryk Zwierkowski, klas Jan Brocki, mot Tymoteusz Szczepanek, kraul Tymoteusz Franke

Bardzo blisko zdobycia medalu był Janek Brocki na dystansie 50m stylem klasycznym, niestety podczas skoku spadły mu okularki.

Gratulujemy naszym najmłodszym i życzymy kolejnych udanych startów

ZAWODY PŁYWACKIE W TARNOWSKICH GÓRACH

VIII Ogólnopolski Miting Pływacki odbył się  23.11.2019 Tarnowskich Górach. Były to kolejne zawody sezonu 22-osobowej ekipy klubu Piątka, która zdobyła trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej.

W Mitingu startowało 28 klubów z całej Polski,nasz dorobek medalowy to 11 złotych 16 srebrnych oraz 11 brązowych medali.
Dla naszej ekipy indywidualne złote medale wywalczyli:
Kinga Kempa 4 złote 50grzb/50 mot /100grz /100dow,
Claudio Basaez 3 złote 50/100 grzb/200 mot 1 srebrny 200ZM,
Warwas Grzegorz 2 złote 50/100 grzb,
Smiczek Julia 1 złoty 200 zm 2 brązowe 50/100 grzb ,
Dusza Maciej 1 złoty 50 grzb/1srebrny 100grzb 1 brązowy 200 mot,
Bardzo blisko najwyższego miejsca na podium byli również:
Tuszyńska Matylda 2 srebra 50/100 grzb,
Purchałka Amelia 2 srebra 50dow/200dow brąz 200mot,
Urban Oskar 2 srebra 100dow/200mot,
Wiernicka Julia  2 srebra 100dow/100ZM brąz 50 dow,
Pilecka Zuzanna 2 srebra  50/100 klas,
Nikiel Natalia srebro 100grzb brąz 50 grzb,
Po jednym brązowym medalu zdobyli Moskwa Kacper 100 klas oraz Juraś Marcin 50 grzb.
Sztafeta mieszana 4 x 100  stylem zmiennym  w składzie: Basaez Claudio, Kempa Kinga, Pilecka Zuzanna, Dusza Maciej zdobyła medal srebrny.

W sztafecie 4 x 100 m stylem dowolnym na podium stanęły 2 nasze zespoły, srebro wywalczyła ekipa: Basaez Claudio, Pawlica Mateusz, Wiernicka Julia, Pilecka Zuzanna, a brąz zespół sztafetowy: Kempa Kinga, Smiczek Julia, Juraś Marcin i Dusza Maciej.

Klasyfikacja  najlepszych zawodniczek i zawodników w kategorii 14 lat to zwycięstwo Kingi Kempy  i Claudio Basaeza, wśród dziewcząt na miejscu trzecim uplasowała się Matylda Tuszyńska,
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów.